Rodzina Adraleth

Oficjalna Strona Rodziny Adraleth , tu składamy Podania do rodziny i tym podobne. Zapraszamy !


#1 2014-02-28 06:48:45

HeepSter

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-27
Posty: 24

O co Chodzi z News?

O co chodzi,jakie to będzie miało znaczenie? 





1.O co z tym chodzi? - Zrobiłem ten wątek,ponieważ chciałem,aby każdy członek z naszej fam nie czuł się słabszy,lepszy tylko na równi,głównie chodzi o to żeby osoby przyjęte do Adraleth miały czym się popisać.Członkowie rodziny będą mogli wstawiać tu swoje posty,zdjęcia i opisy dotyczącę danego sukcesu.



2.Jakie to będzie miało znaczenie? - Chodziło mi oto,żeby wstawiać na bierząco nasze zdjęcia z bb,rajdów famowych,różnych konkursów,takich jak:PvP rodzinne,BTK(Bitwa tęczowego Kryształu),a nawet filmów na YouTube.Zachęcamy grono fam,ponieważ chcemy,aby stali się bardziej kreatywni.



3.Filmy YouTube! - Co za tym stoi?,w poprzednim podpunkcie wspomniałem o kręceniu filmików na YouTube,z dokonań i poczynań naszej fam.Jeżeli chodzi o kręcenie filmików to nie może się obejść bez nagrody.Przygotowałem dla kręcącego kilka nagród.Mogę też powiedzieć,że jedną z nich mogą być pieniądze w grze,nawet do 200k(od oglądalności).


http://imageshack.com/a/img24/9122/pv83.jpg

''Każdy wie kiedy wygrana jest przegraną,a przegrana wygraną.''

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.championsofkonoha.pun.pl www.ratujmyafryke.pun.pl www.assassinsrom.pun.pl www.wszystkoohowrse.pun.pl www.azschorzow.pun.pl